Matbaa Fiyatlarımızı İncelediniz Mi? 2015 Matbaa Fiyatlarımız Günceldir.

matbaa

Matbaa - Ofset - Katalog - El İlanları - Broşür - Kartvizit - Karton Çanta - Bloknot - Cepli Dosya - Küp Bloknot - Afiş matbaa

ankara Ofset Web Tasarım ;

Son yılların gelişen ve hızla büyüyen teknolojisi olan internet, geniş kaynaklara ulaşmak, zaman ve imkanları sayesinde iş hayatına hızlıca girmiştir. İnternet üzerindeki web siteleri, firmaların iletişim ve tanıtım noktalarıdır. Web siteleri sayesinde şirketler tüm dünyaya ulaşabilmekte, tanıtım ve iş yapabilmektedir.

İnternet üzerinde kişiler, aradıkları konuları belirli arama motorları üzerinden yaparlar. Bu nedenle web siteleri, arama motorlarına uygun tasarlanmak zorundadır. Bunun yanı sıra sitenizin kalitesi, yararlı bilgi ve içerik vermesi diğer sitelerden daha önde ve üst sıralarda olmanızı sağlayacaktır. Yani web sitesi tasarlamak sadece görsellikten ibaret değil, içerik ve görsel tasarımın iyi kullanılması ile oluşmaktadır. Başarılı bir web site tasarımı;

Sade ve kullanışlı bir site olarak tasarlanmalıdır. Kullanıcı siteyi gezerken nereye gitmeliyim diye düşünmemelidir. Kullanımı rahat olmalıdır. Bu sadelik içinde verilmek ve anlatılmak istenilen mesaj, kullanıcı tarafından net bir şekilde algılanmalıdır. Gözü yoracak olan, karmaşık renk ve desenlerden uzak durmak gereklidir. Mümkünse rahat pastel tonlarda ve 1-2 renk kullanarak tasarım yapılmalıdır. Böylelikle kullanıcı sitede uzun kalacaktır. Görsellik kadar sitede gezinti de rahatlıkla yapılmalıdır. Ek yazılımlar siteye yüklenmemelidir. Kullanıcı ek yazılımları indirmekte, uzun süre beklemekte ve bu yazılımlar güvenli bulunmamaktadır. Başarılı bir web sitesi, hedef kitleye sitenize sık sık girmesi için ilgi çeken içerikler sağlamalıdır. İçeride gezmek kolaydır ve site onları yönlendirir. İnternetin başlıca amacı, insanlara bilgi vermek ve fayda sağlamaktır. Ticari amaçla kurulan siteler, arama motorları tarafından pek tutulmaz, bu nedenle ziyaretçilere öğretici ve anlatıcı içeriğinizin olması ve görsellerle desteklenmesi önemlidir. Web sayfaları hızlı açılmayan ve hantal çalışan siteler, ziyaretçiler için sıkıcıdır. Bu nedenle alt yapınızın çok düzgün ve güçlü olması gereklidir.

Firmalar internetten tam manası ile faydalanamıyorlar, web sitesi kurulum maliyetlerinin yüksek olması, firmaları ekonomik ve ucuz seçeneklere itmektedir. Her alanda olduğu gibi web sitesi tasarımlarında ucuz seçenekler yakalayabilirsiniz, fakat tasarım farklı bir şeydir. Domain, hosting gibi isim ve alan adlarını almak, bunları birbirine bağlamak kolaydır. Web sitenizin işinizle uyum içinde görünümü ve tasarımı kurumsal olarak dikkat çekici, akılda kalıcı, tüm bilgi ve tecrübelerinizi aktaran, sizinle ilgili her soruya cevap veren ve modern bir çizgide olmasını herkes sağlayamaz. Bunun için izleyeceğiniz yol, web sitesi tasarımında uzman bir ekip veya firma ile çalışmaktır. ankara ofset olarak, deneyimli ekibimiz ile web tasarımında güçlü, çağdaş ve ekonomik çözümler ile hizmetinizdeyiz.

İstanbul Ofset Matbaa kağıt üzerine baskılı tüm ofset matbaa ve promosyon ürünlerinin hizmetinin yanı sıra web tasarımı hizmetide artık vermektedir.

Ankara ofset Web tasarımında 15 yıllık tecrübe, 1400 referans, 980 kurumsal müşteri

 
Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
Ankara Ofset ve Matbaa © 2015
www.ankaramatbaaankara.com